…YERİNDE YIKAMADA 7 YILLIK TECRÜBE VE SAYISIZ MEMNUN MÜŞTERİ…

koltuk yıkama

HIZLI, PROFESYONEL, ANTİ-BAKTERİYEL KOLTUK YIKAMA

Anti-Bakteriyel

Buharlı YERİNDE Yıkama..

Profesyonel Hizmet..

Buharlı Koltuk yıkama, Anti-bakteriyel Yatak yıkama Yerinde  Koltuk Yıkama Araç Koltuk Yıkama hizmetlerimiz, uzman ekibimiz ve kaliteli Antibakteriyel ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

UZMAN PERSONEL KADROMUZ VE MODERN EKİPMANLARIMIZ İLE YERİNDE KOLTUK YIKAMA VE KOLTUK TEMİZLEME HİZMETİ VERİYORUZ.

…YIKAMA NASIL YAPILIYOR?..

ALMAN DEVİ KARCHER MAKİNELER KULLANIYORUZ!.

Koltuk, Kanepe, Çekyat Yatak Yıkama ve Araç Koltuk Yıkama Karcher Makine ile derinlemesine ve Hijyen-Dezenfekte gerektiren tüm yüzeylere uygulanır.
Basınçlı sprey püskürterek kirleri çözer ve güçlü vakum özelliğiyle tüm kirleri çeker. Böylece koltuk yıkamada inatçı lekeleri, kir ve kötü kokuları aynı anda temizlenmesine imkan sağlar.
Alerjik koltukların kusursuz hijyen ve dezenfekteye kavuşması için avrupa standartlarındaki üstün kaliteli alman devi Karcher makineler ile Koltuk Yıkama Yatak Yıkama ve Araç Koltuk Yıkama hizmetinde derinlemesine hijyen sağlıyoruz.Koltuk Yıkama Yatak Yıkama ve Araç Koltuk Yıkama Hizmetinde en iyi ekipmanı kullanıyoruz.

KOLTUKLARINIZ VE YATAKLARINIZDAKİ AKARLAR (MİTE)

Akarların bir türü olan miteler konutlarımızda bulunan gözle çok nadir görülen ufak yapılı bir böcektir. Mite diye adlandırılan ev akarları yapı olarak oval tiptedirler fakat bu gözle seçilemez. Mite (mayt), canlıların deri döküntüleriyle beslenirler. Mite insanlarda astıma ve bronşite sebep olan asalaklardır.

KOLTUK YIKAMA VE YATAK YIKAMANIN ÖNEMİ

Ev akarları ile insanlar açısından çok tehlikeli parazitlerdir. Bu akarlar özelikle konutta bulunan ve emekleyen çocuklar için oldukça tehlikelidir. Eğer evinizeki akarları görmek istiyorsanız, halılarınıza, koltuklarınıza veya yastık kılflarınıza mikroskopla bakmanız yeterli olacaktır.Bu sebeple düzenli olarak Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkama ve Araç Koltuk Yıkama hizmeti alınmalıdır.

Koltuk Yıkama işleminde verilen hizmette her zaman müşteri memnuniyetinin ön planda olması ve hijyen-temizlikte her detaya dikkat edilmektedir.

Yatak Yıkama hizmetinde en son teknoloji temizlik cihazlarımız ve tecrübeli ekibimizle tam bir hijyen Sağlanır.Mayt ve alerjensiz bir yatak oluşturulur!

Araç Koltuk Yıkama hizmetini, modeli farketmeksizin yapıyoruz. Bizim uyguladığımız buhar ve özel sıvılarımız ile araçlarınız temiz ve hijyenik..

KOLTUK YIKAMA-YATAK YIKAMA-ARAÇ KOLTUK YIKAMA

Koltuklara zarar veren bez ve yanlış silme yöntemi çok eskilerde kaldı. Çünkü günümüzde artık profesyonel koltuk yıkama yatak yıkama ve araç koltuk yıkama hizmetleri bu talebi en iyi şekilde karşılıyor. Eğer sizlerde koltuk takımı veya koltuklarınızı yada yataklarınızı veya araçlarınızı bu sistemle temizletmek istiyorsanız sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte mobil ekibimiz evinize geliyor ve oldukça kısa bir süre içerisinde koltuk yıkama ve yatak yıkama ayrıca araç koltuk yıkama işlemini gerçekleştiriyor. Üstelik muhteşem temizlik ve hijyen ile her bütçeye uygun son derece hesaplı şekilde ayağınıza kadar geliyor. . Ayrıca bu alanda oldukça deneyimli ve uzman bir kadro ile hizmet vermekteyiz..Koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmeti uzmanlık gerektiren ve aynı zamanda hijyenin ön planda olduğu bir uygulamadır tabi buna araç koltuk yıkama hizmetide dahildir bu sebeple uzman ekiplerin koltuk yıkama yapması gerekir.Koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmetimizin en can alıcı özelliği ise Buharlı Koltuk Yıkama yapmamızdır..Buharlı koltuk yıkama ve yatak yıkamanın avantajı mikrop-virüs-mayt-alerjen gibi kötü oluşumları koltuklarınızdan ve yataklarınızdan kurtarır.Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkama ile evdeki kötü koku ve ayrıca kötü oluşum olan bakteri,mayt gibi hastalık unsuru oluşturan sebeplerden de kurtulursunuz..Anti-Bakteriyel Koltuk Yıkama Araç Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkama için size bir telefon kadar yakınız.

HİZMET GÜVENCESİ

Koltuk yıkama hizmetinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Olası kazalara karşı eşyalarınızın güvence kapsamında olduğunu bilmenizi isteriz. İçiniz rahat olsun!

PERİYODİK ÇALIŞMA PLANI

Bir defalık hizmette alabilirsiniz, fakat ev ve iş yerinizdeki virüs ve bakterilerden korunmayı sağlamak için periyodik olarak planlanmış koltuk yıkama hizmet planını öneriyoruz. 

ofis koltuk yıkama

Koltuklarınızı yıkatmak mı istiyorsunuz ? Doğru yerdesiniz Koltuk Yıkama; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli, uygun fiyatlı hizmete sizde ulaşın.

ANTİ-BAKTERİYEL yatak yıkama

Yatak Yıkama Hizmetimizde işinde profesyonel ekibimiz bulunduğunuz yere gelerek antibakteriyel buhar ve sonrasında profesyonel yıkama ile yatağınızı mite ve alerjenlerden arındırır.

EV Koltuk yıkama

Evinizdeki koltuk takımı ve çekyatları yerinde yıkıyoruz Koltuk Yıkamada; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli, uygun fiyatlı hizmete sizde ulaşın.

İŞYERİ KOLTUK YIKAMA

Koltuk Yıkama hizmetini ofislerede sunmaktayız.Ofis ve işyeri koltukları günlük koşullarda birebir  temasta bulunduğumuz eşyadır. Bu sebeple koltukların en hijyenik şekilde yıkaması yapılır.

araç dezenfeksiyon
ARAÇ koltuk yıkama

Araç koltuk yıkama hizmetinde buharın gücü ile tanışın Koltuk Yıkamada profesyonellik ve uzmanlık önemlidir, kaliteli, uygun fiyatlı hizmete sizde ulaşın.

spor salonu-sinema vB. koltuk yıkama

Koltuk Yıkamayı her kuruma sunmaktayız.İşletmelerin koltuklarını en son teknoloji ekipman ile yıkamaktayız.Garantili koltuk yıkama hizmetinden sizde yararlanın.

İLETİŞİM