…6 YILLIK TECRÜBE VE SAYISIZ MEMNUN MÜŞTERİ…

HIZLI, PROFESYONEL, ANTİ-BAKTERİYEL KOLTUK YIKAMA

Anti-Bakteriyel

Buharlı Koltuk Yıkama..

Profesyonel Hizmet..

Buharlı Koltuk yıkama, Anti-bakteriyel Yatak yıkama Yerinde  Koltuk Yıkama hizmetlerimiz, uzman ekibimiz ve kaliteli Antibakteriyel ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

UZMAN PERSONEL KADROMUZ VE MODERN EKİPMANLARIMIZ İLE YERİNDE KOLTUK YIKAMA VE KOLTUK TEMİZLEME HİZMETİ VERİYORUZ.

 

…KOLTUK YIKAMA NASIL YAPILIYOR?..

ALMAN DEVİ KARCHER MAKİNELER KULLANIYORUZ!.

Koltuk, Kanepe, Çekyat ve Yatak Yıkama Karcher Makine ile derinlemesine ve Hijyen-Dezenfekte gerektiren tüm yüzeylere uygulanır.
Basınçlı sprey püskürterek kirleri çözer ve güçlü vakum özelliğiyle tüm kirleri çeker. Böylece koltuk yıkamada inatçı lekeleri, kir ve kötü kokuları aynı anda temizlenmesine imkan sağlar.
Alerjik koltukların kusursuz hijyen ve dezenfekteye kavuşması için avrupa standartlarındaki üstün kaliteli alman devi Karcher makineler ile Koltuklarınızı ve Yataklarınızı derinlemesine temizliyoruz.Koltuk Yıkama Hizmetinde en iyi ekipmanı kullanıyoruz.

uzman personel

Koltuk yıkama, koltuk temizleme, yatak yıkama ve araç koltuk yıkama işinde uzman personel kadrosu.

uygun fiyat..

Her zaman bütçe dostu bir firma olma anlayışımız ile sürekli size en uygun fiyat tekliflerini veriyoruz.

PROFESYONEL HİZMET

İşinde uzman personellerimiz modern makine ve ekipmanlarımız ile profesyonel hizmet veriyoruz.

 HIZLI VE DAKİK

Hızlı, özenli ve zaman kavramına uyan hizmet ile planlanan saatte hizmeti yerine getiriyoruz.

 

PROFESYONEL KOLTUK YIKAMA

Koltuklara zarar veren bez ve yanlış silme yöntemi çok eskilerde kaldı. Çünkü günümüzde artık profesyonel koltuk yıkama hizmetleri bu talebi en iyi şekilde karşılıyor. Eğer sizlerde koltuk takımı veya koltuklarınızı yada yataklarınızı bu sistemle temizletmek istiyorsanız sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte mobil ekibimiz evinize geliyor ve oldukça kısa bir süre içerisinde koltuk yıkama işlemini gerçekleştiriyor. Üstelik muhteşem temizlik ve hijyen ile her bütçeye uygun son derece hesaplı şekilde ayağınıza kadar geliyor. . Ayrıca bu alanda oldukça deneyimli ve uzman bir kadro ile hizmet vermekteyiz..Koltuk yıkama hizmeti uzmanlık gerektiren ve aynı zamanda hijyenin ön planda olduğu bir uygulamadır bu sebeple uzman ekiplerin koltuk yıkama yapması gerekir.Koltuk yıkama hiztemizin en can alıcı özelliği ise Buharlı Koltuk Yıkama yapmamızdır..Buharlı koltuk yıkamanın avantajı mikrop-virüs-mayt-alerjen gibi kötü oluşumları koltuklarınızdan kurtarır.Koltuk Yıkama ile evdeki kötü koku ve ayrıca kötü oluşum olan bakteri,mayt gibi hastalık unsuru oluşturan sebeplerden de kurtulursunuz..Anti-Bakteriyel Koltuk Yıkama için size bir telefon kadar yakınız.

HİZMET GÜVENCESİ

Koltuk yıkama hizmetinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Olası kazalara karşı eşyalarınızın güvence kapsamında olduğunu bilmenizi isteriz. İçiniz rahat olsun!

PERİYODİK ÇALIŞMA PLANI

Bir defalık hizmette alabilirsiniz, fakat ev ve iş yerinizdeki virüs ve bakterilerden korunmayı sağlamak için periyodik olarak planlanmış koltuk yıkama hizmet planını öneriyoruz. 

ofis koltuk yıkama

 

ANTİ-BAKTERİYEL yatak yıkama

 

EV Koltuk yıkama

 

İŞYERİ KOLTUK YIKAMA

 

araç dezenfeksiyon
ARAÇ koltuk yıkama

 

spor salonu-sinema vB. koltuk yıkama

 

İLETİŞİM