Trend

temizlik

koltuk yıkama

HIZLI VE DAKİK

PROFESYONEL HİZMET

ANTİBAKTERİYEL KOLTUK YIKAMA 

Koltuk yıkama hizmeti üstün körü yapılacak bir iş değildir, hizmette uzman ve leke yada kumaşın cinsinde bilgili uzman yetişmiş elemanların koltuk yıkama hizmetinde çalışması en birinci önceliktir.Bu bağlamda tabiki trendtemizlik koltuk yıkama bir adım öne çıkıyor.Sizde profesyonel ve işinde uzman koltuk yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz.Koltuk yıkama için 7/24 randevu talep edebilirsiniz..

 

KOLTUK YIKAMA ÖNCESİ VE SONRASI

KOLTUK YIKAMA – YATAK YIKAMA – SANDALYE YIKAMA – ARAÇ KOLTUK YIKAMA

Size özel en uygun fiyat ve fırsatlardan yararlanmak için hemen Randevu oluşturun.

Bize 7/24 ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

 

KOLTUK VE YATAK YIKAMA İŞLEMİ NASIL OLUYOR?

KOLTUKLARINIZ VE YATAKLARINIZDAKİ AKARLAR (MİTE)

Akarların bir türü olan miteler konutlarımızda bulunan gözle çok nadir görülen ufak yapılı bir böcektir. Mite diye adlandırılan ev akarları yapı olarak oval tiptedirler fakat bu gözle seçilemez. Mite (mayt), canlıların deri döküntüleriyle beslenirler. Mite insanlarda astıma ve bronşite sebep olan asalaklardır.

Ev akarları ile insanlar açısından çok tehlikeli parazitlerdir. Bu akarlar özelikle konutta bulunan ve emekleyen çocuklar için oldukça tehlikelidir. Eğer evinizeki akarları görmek istiyorsanız, halılarınıza, koltuklarınıza veya yastık kılflarınıza mikroskopla bakmanız yeterli olacaktır.Bu sebeple düzenli olarak Koltuk Yıkama ve Yatak YıkamaAraç Koltuk Yıkama hizmeti alınmalıdır