Trend

temizlik

koltuk yıkama

HIZLI VE DAKİK

PROFESYONEL HİZMET

BUHARLI KOLTUK YIKAMA…

Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti.Ücretsiz Servis.Kusursuz Hijyen ve Profesyonel Temizlik. Koltuk Temizleme ve Yatak Yıkama Hizmetinde Pre-Buhar ile Dezenfekte ediyoruz.

Koltuk Temizleme hizmeti üstün körü yapılacak bir iş değildir, hizmette uzman ve leke yada kumaşın cinsinde bilgili uzman yetişmiş elemanların koltuk yıkama hizmetinde çalışması en birinci önceliktir.Bu bağlamda tabiki trendtemizlik Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkamada bir adım öne çıkıyor.Sizde profesyonel ve işinde uzman koltuk yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz.Koltuk yıkama için 7/24 randevu talep edebilirsiniz..

-Yüksek güçlü Karcher buhar makinesi ile koltuk ve yataklarınızdaki miteleri, alerjen, (toz akarları) ve bakterileri öldürüyoruz.
-Profesyonel son teknoloji Karcher koltuk yıkama ve buhar makineleri ile koltuklarınızı yıkıyoruz.
-Yüksek güçlü makinelerimiz ile vakumlama yaparak koltuklarınızdaki buhar sayesinde ölen bakteri ve mikroorganizmaları topluyoruz.
-Koltuklarınızda sadece %5-10 gibi bir nem kalır ve hava şartlarına bağlı olarak ortalama 3-6 saat süresinde kuruması sağlanır.

KOLTUK YIKAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIYOR?

KOLTUKLARA  ANTİBAKTERİYEL DETERJAN İŞLEMİ…

Koltuk yıkama hizmetinde bakteri,Mite ve alerjenlerin yok edilmesi için deterjanlama işlemi Profesyonelce uygulanır..

İstanbul Antibakteriyel Dezenfeksiyon Hizmeti

ANTİBAKTERİYEL PRE-BUHAR UYGULAMASI

Koltuk yıkama hizmetinde 2.işlem Hijyenin derinlere işlemesi ve tüm bakterilerin yok edilmesi için Dezenfekte uygulanır..

YÜKSEK TEKNOLOJİ MAKİNE İLE VAKUMLAMA İŞLEMİ.

Koltuk yıkama hizmetinde 3. işlem deterjan ve buharlama sonrası vakumlama işlemi yapılarak koltuklarınız tertemiz olur.

koltuk yıkama sonrası ne oluyor?..

Bakteri-Alerjen ve Maytlar Yokedilir…

Koltuk ve yataklarınızda görülmeyen bakteri ve maytlar en önemliside kirler yokolur…

Koltuklarınızdaki Kötü Kokular Gider…

Koltuklarınız ve yataklarınızdaki bakterilerden oluşan kötü kokular yokedilir…

Temiz ve Hijyen Koltuklarınız Olur…

Koltuk ve yataklarınız temizlenmiş kir-alerjen-maytlardan arınmış yeni gibi koltuklar…

HIZLI, PROFESYONEL, ANTİ-BAKTERİYEL KOLTUK YIKAMA

ALMAN DEVİ KARCHER MAKİNELER KULLANIYORUZ!.

Koltuk, Kanepe, Çekyat Yatak Yıkama ve Araç Koltuk Yıkama Karcher Makine ile derinlemesine ve Hijyen-Dezenfekte gerektiren tüm yüzeylere uygulanır.
Basınçlı sprey püskürterek kirleri çözer ve güçlü vakum özelliğiyle tüm kirleri çeker. Böylece koltuk yıkamada inatçı lekeleri, kir ve kötü kokuları aynı anda temizlenmesine imkan sağlar.
Alerjik koltukların kusursuz hijyen ve dezenfekteye kavuşması için avrupa standartlarındaki üstün kaliteli alman devi Karcher makineler ile Koltuk Yıkama Yatak Yıkama ve Araç Koltuk Yıkama hizmetinde derinlemesine hijyen sağlıyoruz.Koltuk Yıkama Yatak Yıkama ve Araç Koltuk Yıkama Hizmetinde en iyi ekipmanı kullanıyoruz.

0530 426 32 34

0212 653 0 454

info@trendtemizlik.com

profesyonel koltuk yıkama

Koltuk yıkama şirketleri arasında en profesyonel ve en uygun koltuk yıkama fiyatları ile hizmetinizdeyiz arayın fiyat alın profesyonel koltuk yıkama hizmeti tanışın..

KOLTUKLARINIZ VE YATAKLARINIZDAKİ AKARLAR (MİTE)

Akarların bir türü olan miteler konutlarımızda bulunan gözle çok nadir görülen ufak yapılı bir böcektir. Mite diye adlandırılan ev akarları yapı olarak oval tiptedirler fakat bu gözle seçilemez. Mite (mayt), canlıların deri döküntüleriyle beslenirler. Mite insanlarda astıma ve bronşite sebep olan asalaklardır.

Ev akarları ile insanlar açısından çok tehlikeli parazitlerdir. Bu akarlar özelikle konutta bulunan ve emekleyen çocuklar için oldukça tehlikelidir. Eğer evinizeki akarları görmek istiyorsanız, halılarınıza, koltuklarınıza veya yastık kılflarınıza mikroskopla bakmanız yeterli olacaktır.Bu sebeple düzenli olarak Koltuk Yıkama ve Yatak YıkamaAraç Koltuk Yıkama hizmeti alınmalıdır.

KOLTUK YIKAMA HAKKINDA..

Koltuklara zarar veren bez ve yanlış silme yöntemi çok eskilerde kaldı. Çünkü günümüzde artık profesyonel koltuk yıkama yatak yıkama ve araç koltuk yıkama hizmetleri bu talebi en iyi şekilde karşılıyor. Eğer sizlerde koltuk takımı veya koltuklarınızı yada yataklarınızı veya araçlarınızı bu sistemle temizletmek istiyorsanız sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte mobil ekibimiz evinize geliyor ve oldukça kısa bir süre içerisinde koltuk yıkama ve yatak yıkama ayrıca araç koltuk yıkama işlemini gerçekleştiriyor. Üstelik muhteşem temizlik ve hijyen ile her bütçeye uygun son derece hesaplı şekilde ayağınıza kadar geliyor. . Ayrıca bu alanda oldukça deneyimli ve uzman bir kadro ile hizmet vermekteyiz..Koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmeti uzmanlık gerektiren ve aynı zamanda hijyenin ön planda olduğu bir uygulamadır tabi buna araç koltuk yıkama hizmetide dahildir bu sebeple uzman ekiplerin koltuk yıkama yapması gerekir.Koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmetimizin en can alıcı özelliği ise Buharlı Koltuk Yıkama yapmamızdır..Buharlı koltuk yıkama ve yatak yıkamanın avantajı mikrop-virüs-mayt-alerjen gibi kötü oluşumları koltuklarınızdan ve yataklarınızdan kurtarır.Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkama ile evdeki kötü koku ve ayrıca kötü oluşum olan bakteri,mayt gibi hastalık unsuru oluşturan sebeplerden de kurtulursunuz.

Koltuk Temizleme

Hijyenik koltuklarınızda huzurlu bir şekilde oturmayı Koltuk Temizleme hizmeti ile son derece büyük bir titizlikle sunuyoruz. Ailenizin sağlığı ve konforu için koltuk temizliği ve yatak temizliğinizi mutlaka profesyonel ellere bırakmalısınız. Koltuklarınızda derinlemesine hijyen sağlayarak çocuklarınız ve ailenizin güvenli koltuklarda oturmasının garantisi veriyoruz.

.Anti-Bakteriyel Koltuk Yıkama Araç Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkama için size bir telefon kadar yakınız.