Koltuk Yıkama Antibakteriyel Temizlik

Antibakteriyel Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk Yıkama Hizmeti, uzman ekibimiz ve kaliteli Antibakteriyel ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Genel olarak insanların sıklıkla temas ettiği en önemli eşyalardan biri koltuk ve yataklardır(en az 6 saat yatakta uyuruz). Zamanla gerek havada asılı kalan gerekse kendimizden gelen tozlar ve partüküller ciddi anlamda koltuk ve yatak üstlerinde bir katman oluşturmaktadır. Trend temizlik olarak herşeyden önce hijyen ve insan sağlığına önem veriyoruz.

Koltuk ve Yatak yüzeyine dökülen her sıvı veya katı içicek, yiyecek yüzeyden bez ve onun türevleri ile temizlendikten sonra mutlaka koltuk ve yatak içine nufüz etmektedir. Her ne kadar bez, sünger veya fırça yardımıyla temizlensede kirler alt yüzeylere bulaşmaktadır. Bu tip kirler zamanla kötü kokuya sebeb olmaktadır. Trend Temizlik olarak, özel Alman menşeili makinelerle yıkadığımız her koltuğu en az beş santim içeri nüfuz ederek detaylı ve kapsamlı temizlik yapıyoruz.

Koltuk Yıkama Hizmeti Özellikle bebek bulunan evlerde yılda en az 2 kez koltuk ve yatak yıkaması gereklidir.Profesyonel makinelerimizin yardımıyla rengi solmuş, lekeli koltuklar, çocuklar tarafından kalem veya boyayla çizilmiş koltukları itina ile yıkıyoruz. Yıkanan koltuklar normal şartlarda oda sıcaklığında 4 ile 5 saat gibi bir sürede kurumaktadır.

Antibakteriyel Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti Firmamız İstanbul’da Buharlı Koltuk Yıkama, Çekyat yıkama, Yatak yıkama, Sandalye yıkama Hizmeti Sunmaktadır. Resmi Kurum ve Kuruluşların Temizlik Hizmeti ” Cami, Otel, Cafe , Sinema, Tekne ve Yat ” Yerinde Yıkama Hizmeti Vermektedir.

Antibakteriyel Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti Nedir?

Firmamızdan Koltuk temizleme hizmeti için randevu alınmasından sonra verilmiş olan tarih ve saatte ekibimiz adresinize gelir. Yıkanacak koltuk yada yatak incelemesi yapılır. Koltuk kumaş yapısına göre solüsyon miktarı ayarlanır öncesinde koltuk yüzeyinde var ise kalem boyası benzeri lekeler için leke çıkarma uygulaması yapılır.

Koltuk yada Yatak yüzeyi solüsyonlu karışım ilaç ile tamamen ıslatılır. Karışım solüsyon kimyasalın koltuğun yada yatağın süngerine hapsolmuş kiri kokuyu yüzeye çıkarması için biraz beklenir. Bu işlem sonrasında alman teknolojsi buhar makinesi ile fırçalama ve 170 derece buhar verilerek kirlerin yumuşaması ve yüzeye çıkması sağlanır buharın üstün dezenfekte özelliği sayesinde virüs, patojen, bakteri, alerjen, mite ve mikroplar yokedilir. Daha sonra vakumlama işlemi ile koltuk süngerinden kir, akarlar ve solüsyonlu su tamamen çekilir.

Antibakteriyel Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti işleminden sonra Koltuk ve Yatak süngerinde bulunan Ter kokusu, İdrar, Soba isi, Sigara kokusu v.b tüm kirleri tamamen çıkarır.Ayrıca kokuya sebep olan bakteri, spor, mite ve alerjenlerdende kurtulursunuz.

Fotoğrafta mitelerin mikroskop altındaki görüntüleri bulunmaktadır.

SAĞLINIZ İÇİN!..
Sadece koltuklarınızdaki görünen leke ve kirleri yoketmiyoruz, aynı anda koltuklarınızı ve yataklarınızı mesken tutan sizin ve ailenizin sağlığını tehdit eden bakteri, mite, alerjen, ve mikroorganizmaları da koltuk ve yataklarınızdan söküp atıyoruz.

-Yüksek güçlü buhar makinesi ile miteleri, alerjen, (toz akarları) ve bakterileri öldürüyoruz
-Koltuklarınızdaki inatçı lekeleri çıkartıyoruz
-Profesyonel son teknoloji koltuk yıkama makineleri ile koltuklarınızı yıkıyoruz
-Yüksek güçlü makinelerimiz ile vakumlama yaparak koltuklarınızdaki leke, kir ve buhar sayesinde ölen bakteri ve mikroorganizmaları topluyoruz
-Koltuklarınızda sadece %5-10 gibi bir nem kalır ve hava şartlarına bağlı olarak ortalama 3-5 saat süresinde kuruması sağlanır.

Antibakteriyel Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti Sağlığınıza zararlı hiçbir madde ve ürün kullanmıyoruz. Ürünlerimiz; Dünya Sağlık Örgütü’nün(WHO) ve Sağlık Bakanlığı’nın onay verdiği, bitkisel, anti-bakteriyel ürünlerdir.
Koltuklarınız ilk günkü gibi temiz, hijyenik şekilde sizlere sunuyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Mesaj gönder
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?